Ametriin

Lisa ostukorvi8,20 €
Kristallide suurus ca 2,8 x 1,9 x 1 cm. Kingitusena tuleb kaasa nahast nöör pikkusega 1 meeter. Palun lisa ostukorvi "märkuste" lahtrisse, millist värvi nööri soovid, kas musta või beeži.

Ametriin kombineerib võimsalt ametüsti ja tsitriini, mille mõju on kiire ja aktiivne ning on kauslik pikaajalise haiguse korral. Ametriin seob füüsilise maailma kõrgema teadvusega. Kivi kaitseb ning leevendab psüühilisi ründeid, vabastab stressist ja pingetest ning rahustab meelt. Ametriin avab kolmanda silma, ühendab naiseliku ja meheliku energia. Psühholoogiliselt aitab ametriin teistega sobimist ning nende võtmist sellistena, nagu nad on. Ametriin on ülimalt energiarikas kivi, stimuleerib loovust ning aitab saavutada kontrolli oma elu üle. Mentaalselt toob ametriin selgust, harmoniseerib taju ja teadvust, aidates asju läbi mõelda, julgustades uurima kõiki võimalusi ning tuues loovaid lahendusi, viies intellekti igapäevaelust kaugemale ning ühendades kõrgema teadlikkusega. Emotsionaalset vabastab ametriin blokkidest, kaasa arvatud negatiivsetest programmidest, kergendades ümberkujunemist, edendades optimismi ja heaolu. Ametriin tungib asjade põhjani, selle võimsad puhastavad omadused hajutavad aurast negatiivsust ja kehast mürke.

Suurepärase verepuhastajana ja energiaandjana taastab füüsilise keha ja tugevdab immuunsüsteemi, stabiliseerib DNAd ning aitab kehal hapnikku omastada. Ametriin ravib kroonilist väsimust, kõrvetisi, depressiooni, maohäireid ja –haavandeid, külmetust ning köha.