Granaat

Lisa ostukorvi7,40 €
Kristallide suurus ca 2,5 x 1,7 x 0,9 cm. Kingitusena tuleb kaasa nahast nöör pikkusega 1 meeter. Palun lisa ostukorvi "märkuste" lahtrisse, millist värvi nööri soovid, kas musta või beeži.

Granaat on võimas energiakivi, kes puhastab tšakraid, andes neile uut energiat. Kivi inspireerib armastust ja ustavust. Tasakaalustab seksuaaltungi ning leevendab emotsionaalset ebakõla. Granaat on kasulik kivi kriisiolukordades. Ta on abiks situatsioonides, kus ei paista olevat väljapääsu või kui elu on tükkideks purunenud. Kivi tugevdab ellujäämisinstikti, tuues julgust ja lootust näivalt lootusetutesse olukordadesse. Granaadil on tugev side ajuripatsiga. Kivi aktiveerib teisi kristalle ja võimendab nende mõju. Ruudukujuliselt lihvitud granaadid toovad äris õnne. Granaat lahustab sügavasti sissejuurdunud käitumismustreid, mis pole meile enam vajalikud. Kivi avab südame.

Punane granaat stimuleerib kundalini energia tõusu ning on abiks potentsiprobleemide korral. Ta esindab armastust ning häälestatuna südame energiale, annab see uut elujõudu tunnetele ning suurendab seksuaalsust.

Granaat taastab keha, ergutab ainevahetust, ravitseb lülisamba- ja rakuhäireid. Annab uut energiat verele, kopsudele ning südamele ja taastab DNA.