Kaltsedon

Lisa ostukorvi14,60 €
Kristallide suurus ca 3 x 2 x 1 cm. Kingitusena tuleb kaasa nahast nöör pikkusega 1 meeter. Palun lisa ostukorvi "märkuste" lahtrisse, millist värvi nööri soovid, kas musta või beeži.

Kaltsedon on toitev kivi, kes edendab vendlust ja head tahet ning suurendab rühma stabiilsust. Kivi neelab ja hajutab negatiivseid energiaid, takistades selle edasist ülekandmist. Kaltsedon harmoniseerib meelt, keha, tundeid ja vaimu, sisendades heatahtlikkust ja suuremeelsust, kõrvaldades vaenulikkuse ning muutes melanhoolia rõõmuks. Psühholoogiliselt vähendab kaltsedon eneses kahtlemist, hõlbustades konstruktiivset sisemist mõtisklust, luues avatud ja innuka seisundi. Kaltsedon on võimas puhastaja, kaasa arvatud lahtiste haavade puhul.

Kivi tugevdab emains
tinkti ja suurendab piima hulka. Kivi parandab mineraalide omastamist, takistades nende ladestumist veresoontesse. Kaltsedon suurendab füüsilist energiat, tugevdab immuunsüsteemi, ravib silmi, sapipõit, luid, põrna, verd ja vereringet. Ravib kopse ja puhastab hingamissüsteemi suitsetamise mõjust.