Teemandiga nimeline hõbekaelakee (925)

Lisa ostukorvi104,95 €
Kaelakee tellimisel palun vali, millise pikkusega ketti soovid. Ketid on kolmes pikkuses, millele lisandub ripatsi pikkus ca 5 cm. Tellimisel märgi "kirjelduse" lahtrisse nimi. Kui Su nimi sisaldab i või j tähte, siis esimesele täpitähe täpile pannakse teemant. Kui nimes ei esine eelpool toodud tähti, siis teemant asetatakse nime esimesele tähele. Asetust näed fotolt.

Kaelakee valmistatakse hõbedast prooviga 925 ning kasutatakse ehtsat ümmarguselt lõigatud teemanti karaadiga 0.02 ning puhtusega SI1-SI2.

Kaelakee tarneaeg on 15-20 tööpäeva.


Teemant on puhtuse sümbol, kelle puhas valge valgus aitab meil muuta oma elu üheks tervikuks. Kivi seob suhteid, tuues neisse armastust ja selgust. Teemant tugevdab mehe armastust oma naise vastu. Ta on üks väheseid kive, keda ei ole vaja uuesti laadida. Teemant on energia võimendi, kes suurendab energiat kõiges, millega ta kokku puutub, seetõttu on teda hea kasutada ka kristalliteraapias, kuna suurendab teiste kivide mõju. Teemanti kandmine teeb meid julgeks, võitmatuks ja tugevaks. Ta on ülimalt loov kivi, kes stimuleerib kujutlusvõimet ja leidlikkust. Teemant puhastab meie aurat kõigest, mis varjab inimese sisemist valgust, lubades hingevalgusel välja särada. Teemant on olnud rikkuse sümbol juba tuhandeid aastaid ja on üks ilmutuslikke kivisid, kes tõmbab küllust meie ellu.

Teemant aktiveerib kroontšakra, ühendades selle jumaliku valgusega.

Teemant ravib glaukoomi, selgendab pilku ja aitab aju.