Tsirkoonidega kuldkõrvarõngad (10 karaati)

Lisa ostukorvi59,95 €

Kõrvarõngad on valmistatud tsirkoonidest ja 10 karaadisest kullast prooviga 417. Kõrvarõngaste suurus on 0,6 x 0,6 cm. Kõrvarõngatagused on silikoonist.


Nii ilusad, et soovid neid kuldkõrvarõngaid kanda iga päev! Nii graatsiline, nii naiselik! S
obivad ideaalselt nendeks puhkudeks, kui soovid välja näha veatu. Iga kord, kui kannad neid luksuslikke kõrvarõngaid, võid saada palju komplimente.

Tsirkoonil on kõrge energia, mis on väga vaimne. Kivi aitab Sul end ja ka teisi armastada ning korrastada oma vaimne olemus. Tsirkoon aitab Sul maandad end ning viib kehast välja seiskunud energia. Ta aitab Sul välja tulla olukordadest, mis Sind enam ei teeni.

Tsirkoon omab otsest seost pettustega, aidates neid paljastada, ette näha. Halva inimese käes on ta ohtlik. Ohtlik on ta seetõttu, et ta teeb isiku liiga auahneks, teisi vihkavaks, andes üleoleku tunde. Reaalses elus on ta kontsentraator, kes juhib meie tähelepanu sise­musse. Tsirkoon on hea isikutele, kes pidevalt kahtlevad, kinnitades usku, vabastades eksi­mustest ja kõhklustest.

Tsirkoon pidi uskumuste järgi ravima haigusi ning tagama rahuliku une. 14. sajandil katku ajal kanti tsirkooni usus ja lootuses, et see hirmsa haiguse eemale peletab.