Ametüsti ja ahhaadiga hõberipats

Lisa ostukorvi13,80 €

Ripatsi suurus on 4,5 x 3 cm. Ripats on valmistatud ahhaadist, kelle äär on hõbedatud. Ripatsi keskel on lihvimata ametüsti tipp.

Ahhaat stabiliseerib aurat, kõrvaldades ja kujundades ümber negatiivseid energiaid. Tal on puhastav mõju, seda eriti füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Tal on vägi harmoniseerida yin'i ja yang'i, positiivseid ja negatiivseid jõude, mis hoiavad universumit paigal. Südame kohale paigutatult ravib see emotsionaalset haigusseisundit, mis takistab Armastuse vastuvõtmist. Psühholoogiliselt kergendab ahhaat iseendaga leppimist. Suurendab enesekindlust, aitab ennast analüüsida ja tajuda peidetud olusid, juhtides teie tähelepanu igale haigusseisundile, mis segab teie heaolu.

Kõhule paigutatult või eliksiirina sissevõetult ergutab ahhaat seedeprotsessi ja leevendab gastriiti.

Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Ametüst on kõrge vaimse vibratsiooniga. See kaitseb psüühiliste rünnete eest, muutes ründe energia armastuseks. Ametüstil on tugev tervistav ja puhastav vägi ja see tõstab vaimset teadlikkust. See saab jagu igat liiki sõltuvustest ja blokkidest. Ametüst on erakordselt kasulik meelele, rahustades või stimuleerides vastavalt vajadusele. Kivi kergendab otsuste tegemise protsessi. Sellest on kasu, kui unetus on tingitud ülemäära aktiivsest meelest ning ta kaitseb korduvate halbade unenägude eest. Ametüst tasakaalustab nii liigset elevust kui ka norusolekut. Ta hajutab viha, raevu, hirmu ja ärevust. Leevendades kurbust ja leina, aitab see leppida kaotusega. Ametüst on üks kõige vaimsemaid kive, mis edendab jumalikku armastust, andes võime taibata selle tõelist olemust, ja ärgitades isetust ning vaimset tarkust. Kivi äratab intuitsiooni ja suurendab psüühilisi andeid. Ta on oivaline meditatsiooni- ja kristallilt ennustamise kivi. Voodisse paigutatud ametüst kergendab kehaväliste kogemuste omandamist ja toob kaasa intuitiivseid unenägusid.

Ametüst ergutab hormoonide tootmist ja viib kooskõlla endokriinsüsteemi ning ainevahetuse. Ta tugevdab eritusorganeid ning immuunsüsteemi. Ametüst on suurepärane verepuhastaja ning leevendab peavalu ja vabastab pingest. Kivi vähendab siniseid plekke, vigastusi ja turseid ning ravib kõrvahaigusi. Ta tervendab kopsu- ja hingamisteede haiguseid, nahka, rakuhälbeid ja seedekulgla haigusi. Ametüst on kasulik soolestikule, sest reguleerib sealset floorat, eemaldab parasiite ja soodustab vee taasimendumist. Kivi ravitseb unetust ja toob rahuliku une. Ametüsti on eriti kasulik kanda kurgu või südame piirkonnas.