Rohelise turmaliini ja ahhaadiga hõberipats

Lisa ostukorvi17,50 €
Ripatsi suurus on 3,1 x 3,5 cm. Ripats on valmistatud ahhaadist, kelle äär on hõbedatud. Ripatsi keskel on roheline turmaliin.

Ahhaat stabiliseerib aurat, kõrvaldades ja kujundades ümber negatiivseid energiaid. Tal on puhastav mõju, seda eriti füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Tal on vägi harmoniseerida yin'i ja yang'i, positiivseid ja negatiivseid jõude, mis hoiavad universumit paigal. Südame kohale paigutatult ravib see emotsionaalset haigusseisundit, mis takistab Armastuse vastuvõtmist. Psühholoogiliselt kergendab ahhaat iseendaga leppimist. Suurendab enesekindlust, aitab ennast analüüsida ja tajuda peidetud olusid, juhtides teie tähelepanu igale haigusseisundile, mis segab teie heaolu.

Kõhule paigutatult või eliksiirina sissevõetult ergutab ahhaat seedeprotsessi ja leevendab gastriiti.

Rohelist turmallini tuntakse ka kui verdeliit. Ta on suurpärane tervendaja ning temast on abi visualisatsioonil. Kivi toob meile kaastunnet, õrnust, kannatlikkust ja kokkukuuluvuse tunnet. Roheline turmaliin muudab negatiivse energia positiivseks ning hajutab hirme. Kivi saab jagu isakujuga seotud probleemidest. Roheline turmaliin aitab meil tundma õppida ravimtaimede riiki ning tal on võime tervendada taimi. Ta võimendab rohtude mõju. Kivi kandja tõmbab endale ligi õitsengut ja küllust.

Roheline turmaliin avab südametšakra.

Ravitsemises, nagu kõik rohelised kivid, soodustab see värvus und ja rahustab meelt. Roheline turmaliin ravib nii kõhukinnisust kui ka kõhulahtisust. Kivi on kasulik hüperaktiivsetele lastele.