Ennustamine obsidiaaniga

Obsidiaan on klaasjas vulkaaniline kivi, kes annab meile sügava hingelise tervenemise. Ta blokeerib psüühilisi ründeid ja kõrvaldab negatiivseid vaimseid mõjusid. Psühholoogiliselt aitab obsidiaan meil teada saada, kes me tegelikult oleme, seab meid silmitsi meie varjukülgedega ja õpetab, kuidas see kõik ühte sulatada. Ta hõlbustab vanade armastuste vabakslaskmist ja annab tuge muutuste ajal.
Juba ammustest aegadest on inimesed kasutanud obsidiaani ennustamisel, just tema peegelduvate omaduste tõttu. Selleks et obsidiaaniga ennustada, tuleb võtta must poleeritud läikiv obsidiaan, kes valguse käes kenasti ka peegeldab. Nüüd leia endale vaikne koht, süüta küünal, lõdvestu ning vaata obsidiaani, jälgi mis kujutised tema pinnale kerkivad. Mina nägin oma obsidiaanil lamavat ja naeratavat kassi  ning nüüd katsun nähtule selgust saada. Ka siin saame kasutada kristallide abi. Nimelt puhas kvarts aitab meid kujutiste tõlgendamisel.

Kui rääkida veel obsidiaaniga ennustamisest, siis väga head on kullahelgiga ning hõbedaläikeline obsidiaan. Mina kasutasin tavalist läikivat musta ning kui keegi nüüd sai minu kirjast inspiratsiooni, siis ootan hea meelega ka tagasisidet, et kogemusi jagada ning oma tarkusesalve rikastada.

Armastust

Kätrin

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Sünnikivi

Järgmine

Kristallid teavad, kuidas mei aidata

Jaga seda artiklit