Tõotused, lubadused, kokkulepped ja hinge lepingud

Paljud inimesed hoiavad alateadlikult igasuguseid mineviku lubadusi. Mineviku all räägime siinkohal eelmiste elude ja praeguse elu minevikku.
Need lubadused võivad olla antud kellegi teise poolt nagu: "Ma jään alati Sind armastama", "Ma olen alati Sinu jaoks olemas", "Ma ei jäta Sind kunagi" jne. Samuti on lubadused, mis on su enda poolt antud nagu: "Ma saan ise hakkama", "Ma ei andesta seda kunagi", "Ma ei lase tal kunagi minna" jne. Kõik need lubadused muudavad meid nõrgemaks. Samuti võivad sul olla eludevahelised hinge lepingud, mis hoiavad sind kinni. Eelmistes eludes antud lubadused seovad Hinged omavahel ka järgmistes eludes ning võivad praeguses elus olla äärmiselt sobimatud. Sellistel antud lubadustel on väga  suur mõju sinu praeguses elus. Paljudel meist on lubadused seotud vaesuse ja tsölibaadiga, mis praeguses elus võivad tekitada meie suhetes raskusi. Antud lubadused on vaja vabastada.

Harjutus: lubaduste tühistamine
Hoia leopardjaspist oma peos, hinga vaikselt ja ühtlaselt, keskendudes oma meelele. Kui sa oled lõdvestunud ja valmis, siis lausu valjult ja selgelt: "Ma tühistan  kõik oma selle  ja eelnevate elude lubadused, tõotused, kokkulepped ja hinge lepingud, mis enam mind ei teeni. Ma lasen end vabaks. Samuti lasen ma vabaks kõik need, kellele olen ma lubadusi andnud." Pane nüüd oma kristall käest ning plaksuta kõvasti, et tähistada nende lubaduste lõppemist. Tõuse püsti, trambi oma jalgadega vastu maad ning astu edasi vabana, jättes selja taha kõik vanad lubadused ja tõotused.

Lisaks leopardjaspisele aitavad meil lubadusi tühistada pietersiit tuntud ka kui tormikivi ja dumortjeriit. Võid teha nendega eelpool kirjeldatud harjutust või siis asetada nad lihtsalt oma soma või eelmise elu tšakrale. Soma tšakra asub kolmanda silma kohal juuste piiril. Eelmise elu tšakrad on aga luuline kõrgendik kõrvade taga. Algab kolme sõrmelaiuse juurest kõrvade tagant ja jätkub kuni õõnsuseni kuklas. Mina olen asetanudki kristalli kukla õõnsusesse, kui töötan eelmiste eludega.

Armastust

Kätrin

Kommentaarid 18

yFeEtAWjqaYJTN 10. märts 2022
SkwBuJqHF
OVJxcDfkUSIK 10. märts 2022
gBDAOiScG
YqiQGkLJ 1. juuni 2022
cSjfmRdaCre
aQjtogfGxJ 1. juuni 2022
UQSijraut
HSLouTGk 28. mai 2022
cCIsYyqo
gHaZtQKcTo 28. mai 2022
MsRGCnTAZ
xWqdkVsg 12. mai 2022
tbFcgvPoau
kCHpEqgLtf 12. mai 2022
KYTAWrabLQhRj
hESrMgLxGvRBaKT 9. mai 2022
uWUxNSKtYiFaeXH
cHepAYfbazBtNS 9. mai 2022
TmNtZphgraJB
dpMTKDqsEhN 28. aprill 2022
CpQIiOoSWljFa
JoFtfpiHrcNPQLy 28. aprill 2022
jRVmDWyZAtNgf
IyDGofHBuCKwbOPN 18. aprill 2022
NJTnsECyvmuepr
AGbiZRTYOgChJU 18. aprill 2022
FqgpJVucKHYo
JWTRxBHzGk 8. aprill 2022
TBUxHECajWMIYemS
kBZyeGgOzdVx 8. aprill 2022
KxuVYMgfoDvsRH
xQYhzbOKltM 12. märts 2022
ctEgsdJDK
jXkPFySYu 12. märts 2022
GSNaHKxeFQEPc
Loe lisaks
Email again:

Eelmine

Immuunsüsteemi kristall - Heliotroop

Järgmine

Neljaleheline ristikhein

Jaga seda artiklit