Emakese Maa imelised annid

Minule meeldib mõelda ja öelda, et Kristallid on meie Emakese Maa imelised annid. Ütlen seda eelkõige neile armsatele Hingedele, kes on minu käest küsinud, et kas erinevaid Kristalle võib kokku panna või neid koos kanda ning kas mõned Kristallid võivad kahjustada inimest.
Emakene Maa soovib vaid üht, et me oleksime tema süles õnnelikud. Tunned seda kindlasti kui paljajalu üle pehme muruvaiba jalutad või väsinuna end sambla sisse pikali viskad. Minule meeldib suvel vaikselt murul istuda ja vaadata seda imelist muruvaipa. Mina näen, kuidas Emake Maa selle all end liigutab, kuidas muruvaip tõuseb ja siis jälle langeb, Emake Maa hingab :D. Meie oleme tema lapsed ja tema on meile kinkinud oma pehme süli koos kõikide kivikestega seal ja need kivikesed elavad seal suures sõpruses ja harmoonias, nende maailmas eksisteerib vaid ARMASTUS :). Nad on üks suur pere kogu selle headuses. Meil inimestel on sellest palju õppida, kuid mina usun, et ühel päeval oleme samuti üks suur pere, kellele läheb korda siin ilmas vaid üks asi - ARMASTUS.

Mõnedel Kristallidel on väga kõrge sagedus ning madalama sagedusega olevused tunnetavad seda ning seetõttu mõned inimesed tunnevad end teatud Kristallide juures ebamugavalt, kuid me saame oma sagedust tõsta, toites ennast ARMASTUSEGA. Kui elame ARMASTUSES, siis vibreerime kõrgelt ning ei ole ühtegi Kristalli, kelle juures me end ebamugavalt tunneksime :).

Armastustust


Kätrin

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Kodukristallid

Järgmine

Kristallid ja haukuvad kutsud

Jaga seda artiklit