Kodukristallid

Kodu on meile kõigile paigaks, kus tunneme end turvaliselt ja hästi. Nii nagu vajame meie hoolt ja Armastust, vajab ka meie kodu seda. Mida rohkem me suudame oma kodukesse Armastust luua, seda rohkem me end seal Armastatutena tunneme.
 Paljud on minu käest küsinud Kristallide kohta, mis aitavad kodu kaitsta. Mina olen soovitanud kasutada Seleniiti, paigutades ta igasse tuppa, igasse nurka. Kuid võib asetada Kristalli ka iga toa ukseava kohale, nii läheb kristalle koguseliselt vähem.

Head kristallid kodule on veel Roosa kvarts, kes toob armastust ja harmooniat. Kodu kaitseks soovitan ka Musta turmaliini ning külluse ja rikkuse toovad Meie koju Roheline aventuriin ja Tsitriin. Roosa kvartsi võib asetada armastuse nurka, see on tagumine parempoolne nurk ukselävelt vaadatuna. Külluse ja rikkuse Kristallid võid asetada külluse nurka, see on tagumine vasakpoolne nurk ukselävelt vaadatuna. Musta turmaliini võib paigutada samamoodi nagu Seleniidi või kasuta neid koos nurkades.

Kui rääkida Kristallide puhastamisest, siis Seleniit ja Tsitriin ei vaja puhastamist, kuid teisi kristalle soovitan puhastada oma sisetunde järgi, küll Me tajume millal õige aeg selleks on, sest nad kõnetavad Meid selleks ise.

Soovin Südamest, et meie kodud on alati täidetud Armastusega, et meie kodud on meie ARMASTUSEKODUD.

Kätrin

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Ideaalse töö leidmine kristallide abil

Järgmine

Emakese Maa imelised annid

Jaga seda artiklit