Kristallid tulevad meid ise aitama

Minult küsitakse sageli, kuidas leida endale just see õige kristall, just see MINU kristall. Vastan alati, et selle õige kristalli leiab igaüks ise ülesse või siis vastupidi. Mul on kaks toredat lugu kirjutada, kuidas kristallid meid ise aitama tulevad.
Peale kristallitöötuba kirjutas mulle üks armas proua, et ostis minult kristalle, kuid ühe kristalli nime on ta ära unustanud ning õigupoolest ei saagi aru, miks selle kristalli ostis. Palusin tal kristallist pilt teha ning mulle saata. Tegemist oli seekord heliotroobiga. Veel samal päeval sain armsalt proualt uue kirja, et ta oli teada saanud, et tal ei ole verega kõik korras. Heliotroopi tuntakse teise nimega kui verekivi, kes on suurepärane verepuhastaja ning mürkide väljutaja. Kristall tuli meid seekord ise aitama. Soovin armsale prouale kogu südamest meie poolt kiiret paranemist.

Kristallitöötubades lasen kristallidel ringi liikuda, et neid paremini tunnetada ning nendega sõbraks saada. Peale ühte töötuba pöördus minu poole üks armas Hing ning soovis endale saada sammalahhaati, kes seal ringi liikus. Sammalahhaat oli jäänud tema kätte ning ta hoidis teda oma põlve peal ning ei soovinud teda enam kellegagi jagada.

Küsisin, et kas tal on põlves põletik ning selgus, et ongi tegu põletikuga. Ka mina olen temast abi saanud, kui kehas põletik ning lümfisõlmed tursunud. Nii võibki juhtuda, et kristallid tulevad meid ise aitama❤️
 
Armastust
 
KätrinKommentaarid

Email again:

Eelmine

Hüperaktiivsed lapsed

Järgmine

Kristallid ja varjupaiga loomad

Jaga seda artiklit