Toome kristallide abil oma ellu rohkem positiivsust

Meie kõigi elus on hetki, kus tunneme end üksikuna, kaitsetuna ning vahel poeb ka kurbus Hinge. See kõik on elu loomulik kulg ja tunde olevustena ei pea ma õigeks oma emotsioone alla suruda.
Need on üks osa meist . Minul on üks hea nipp, kuidas hetkega oma tuju paremaks muuta. Nimelt mõtlen ma kõigele sellele, mille eest ma siinses elus tänulik olen ning lausun kas mõttes või siis valjusti oma tänulikkuse laused. "Olen Südamest tänulik oma tervete ja tugevate laste eest! Olen Südamest tänulik oma hea tervise eest! Olen Südamest tänulik oma mehe Armastuse eest!"...jne...jne... Usun, et kõigil on midagi, mille eest tänulik olla  ja seda ma võin Teile lubada, et tuju muutub Teil kohe kindlasti helgemaks  ning mida tänulikumad me oleme, seda rohkem tänulikkust me juurde saame. Olles tänulikud oma hea tervise eest, saame veelgi enam head tervist juurde.

Kui aga rääkida kristallidest, siis Must Turmaliin on hea kristall, kes puhastab Sind negatiivsetest mõtetest ning samuti kaitseb Sind negatiivsuse eest. Pea ainult meeles teda puhastada, sest Sulle suunatud negatiivse energia kogub ta endasse. Kanna kindlasti Roosat kvartsi või Päikesekivi, kui soovid enda lähedusse tõmmata rõõmsaid inimesi ja kogemusi . Kui aga soovid armastavat suhet, siis aseta oma öökapilauale suur Roosa kvartsi tükk. Samuti aitab ta ravida suurepäraselt Sinu murtud Südant. Ja nüüd mine peegli ette, vaata endale silma ning ütle iseendale kui väga Sa ennast ARMASTAD.

Armastusega


Kätrin


Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Südamekristallid

Järgmine

Unekristallid lastele

Jaga seda artiklit