Unekristallid lastele

Viimasel ajal küsitakse minult sageli, milliseid Kristalle kasutada, et laps rahulikult magaks. Olen soovitanud Ametüsti ning hea on asetada suur tükk Ametüsti voodi alla või siis lapse öökapi peale.
Lastele väga meeldib Ametüst. Alles hiljuti ostsid kaks väikest tüdrukut minult just Ametüsti kobaraid. Kui ma nendega vestlema hakkasin, selgus et neil on mõlemal raskusi uinumisega ning ühel tüdrukul olid ka peavalud. Ka seekord kristallid kõnetasid ise meid ja tulid appi, sest kumbki tüdruk ei teadnud ennem Ametüstist midagi :). Ametüst on väga hea ka peavalu puhul :). Samuti olen lastetuppa soovitanud panna Roosat kvartsi, just tema rahustava  sooja energia pärast, mis meenutab neile, et nad on alati ARMASTATUD.

Kui aga tegemist on unerännakutega, mis lapsi häirivad ja segadusse viivad, siis võib neile padja alla panna Roosa kvartsi koos Hematiidiga.

Mina palun abi ka Uneinglitelt :). Palun, et nad hoiaksid ja kaitseksid minu lapsi nende une ajal. Pisitütar armastab mul väga õues vankris tududa ning tema puhul olen palunud, et Uneinglid hoiaksid ka tema vanki ümbruse rahuliku ja vaikse ja nii ta tudubki mul kaks korda päevas pika rahuliku une :).

Armastust

Kätrin

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Toome kristallide abil oma ellu rohkem positiivsust

Järgmine

Kristallibeebid

Jaga seda artiklit