Tsitriin

Lisa ostukorvi
8,44 €
Tilgakujuliste kristallide suurus ca 2,8 x 1,8 x 1 cm. Kingitusena tuleb kaasa nahast nöör pikkusega 1 meeter. Palun lisa ostukorvi "märkuste" lahtrisse, millist värvi nööri soovid, kas musta või beeži.
Pärit Brasiiliast.


Tsitriin on võimas puhastaja, kandes endas päikese jõudu. Tsitriin on kivi, mis ei vaja puhastamist. Ta neelab, muundab, hajutab ja maandab negatiivset energiat ning seetõttu kaitseb ta suurepäraselt keskkonda. Tsitriin annab energiat igal elutasandil. Tsitriin on üks küllusekividest, kes tõmbab ligi rikkust ja õitsengut ning edu ja kõiki häid asju. Tal on vägi anda rõõmu kõigile, kellel ta olemas on. Tsitriin on kasulik rühma- või perelahkhelide silumisel. Ta tõstab meis enesehinnangut ja eneseusladust. Tsitriin suurendab keskendumist ja elustab meelt, ta on oivaline vahend depressioonist, hirmudest ja foobiatest ülesaamiseks. Kivi suurendab meis elurõõmu, vabastades hirmud kõige sügavamatel tasanditel. Tsitriin annab energiat ja kosutab füüsilist keha. Tsitriin on suurepärane kivi energia saamiseks ja uuesti laadimiseks.

Tsitriin puhastab kõiki tšakraid, eriti päikesepõimiku- ja nabatšakrat ning aktiveerib kroontšakra.

Tsitriin on suurepärane abiline kroonilise väsimuse puhul ja pöörab süveneva haiguse paremuse poole. Ta leevendab kõhukinnisust ja kõrvaldab tselluliidi.