Vikerkaare kuukivi

Lisa ostukorvi
9,25 €
Kristallide suurus ca 3,2 x 1,8 x 1,3 cm. Kingitusena tuleb kaasa nahast nöör pikkusega 1 meeter. Palun lisa ostukorvi "märkuste" lahtrisse, millist värvi nööri soovid, kas musta või beeži.

Vikerkaare kuukivi ühendab meid Jumaliku inspiratsiooniga. Ta julgustab meid vaatama endasse ning aitab meil teha õigeid otsuseid. Vikerkaare kuukivi suurendab meie loomingulisi võimeid.Ta aitab meil olla need, kes me tegelikult oleme, kelleks meid on loodud.


Vikerkaare kuukivi tõstab meie vibratsioonitaset, et luua sujuvam üleminek meditatsioonile. Ta vaigistab vestlustes meie meelt, mis võib mõjutada meie meditatiivset olekut. Kivi võimaldab meil lihtsalt "olla" ruumis ilma häirimiseta.

Vikerkaare kuukivi avab meie kroontšakra, lastes sisse armastavaid valgeid tervendavaid energiaid, mis voolavad meie kaudu meie olemuse tuumasse. Kivi aitab meil oma tõelist olemust mäletada.


Kuukivi aitab naisel lapseootele jääda. Samuti toetab ta meie seedesüsteemi ning ning aitab oluliste vitamiinide ja mineraalide imendumisel.

Väestage oma kuukivi, asetades ta täiskuu ajal aknalauale või õue. Kui kuu kasvab , siis on ka kivi vägi suurem ning kuu kahanedes väheneb ka kivi vägi.