Mäekristall, tipp

Lisa ostukorvi
11,80 €
Mäekristalli tipp on pikk ca 4 cm.

Tegemist on takjaskristalliga, kus kaks kristalli katavad suuremat kristalli. Suur kristall on Vana Hing, kelle arukus tõmbab ligi nooremaid kristalle. Hea kristall grupitöös, kes aitab ühtselt sihte saavutada. Samuti hea lohutaja, kui oled kaotanud armastatu.

Mäekristall on meistertervendaja ja teda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. Ta puhastab ja võimendab elundeid ja peenkehi ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja. Inimese siseilmas suudab ta lahendada emotsio­naalseid kuhjumisi, asendades need tasakaalukusega. Ta stimuleerib immuunsüsteemi ja tasakaalustab keha. Vaimsel tasandil tõstab ta energia kõrgeima võimaliku tasandini. Mäekristall on suurepärane põletushaavade tervendamisel.  Ta harmoniseerib kõiki tšakraid ja joondab peenkehi. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib ta välja häirivad segajad. Õigupoolest tuleks mäekristall kaasata iga poolvääriskivi kasutuse või ravi juurde, kuna ta
võimendab teiste kristallide energiat ning tasakaalustab ja puhastab meie aurat, olles üheaegselt nii saatja kui koguja.