Moqui kivid

Läbi müüdud
Kivide läbimõõt on ca 2,5 - 3,5 cm. Kivid on müügil paari kaupa.

Moqui kivid on tuntud ka kui elukivid. Ühed kivid on naissoost ja teised kivid on meessoost. Kui kivi on pealt sile, siis on ta õrnem pool ning kui kivi on pealt kare ja poorne, siis on ta meespool. Ka kuju järgi saab neid eristada, naised on ümara ning mehed ketta kujuga. Kivid koosnevad liivakivist, mis on kaetud hematiidi ja rauamaagi koorega. Kivid võivad olla pisikesed, kuid leidub ka väga suuri, läbimõõduga ca 20 cm. Kivid avastati Moqui indiaanlaste poolt ning neid nimetatakse ka Moqui pallideks, Tule pallideks ja Šamaani kivideks. Kui asetada kivi lõkkesse, siis ta muutub plahvatavaks tulekeraks. Tema sisemuses olev niiske liiv paisub ja plahvatab. Moqui indiaanlased usuvad, et lahkunud Hinged mängivad öösiti Moqui kivikestega, jättes nad hommikuks maha, andes sellega teada, et nad on õnnelikud oma hauataguses elus.


Moqui kivid on nagu miniatuursed Maaemad. Ta on väga hea maanduskivi, kes imab enda sisse meis oleva negatiivse energia. Ta aitab meil tõsta meie oma energiat. Kivid kaitsevad meie keha ja vaimu kõige negatiivse eest.

Legendi kohaselt kaitseb ta meid valede sõprade, tulekahjude ja üleujutuste eest. Kivid võimaldavad meil kontakti saada maaväliste olenditega.

Tänapäeval kasutatakse kive energiate tasakaalustamisel. Kui soovid tasakaalustada oma nais- ja meespoolt, siis hoia naiskivi vasakus käes ning meeskivi paremas käes. Kivid avavad energia blokeeringud ning stimuleerivad eluenergia liikumist.