Fantoomkvarts fuksiidiga

Läbi müüdud
Kaunis fantoomkvartsi tipp, kelle sees on fuksiidist mägi. Kaunis kunstiteos Emakeselt Maalt. Kristalli suurus 2,8 x 1,9 cm.

Fuksiidil on juurdepääs suure praktilise väärtusega teadmiste juurde, kivi juhatab teid tervise ning heaoluküsimustes, kanaldab infot taimravist ning holistilisest ravimisest. Fuksiit tegeleb sundtöödega minevikus ja hetkeelus, kaotades kalduvuse märterluseks. Kivi sobib suurepäraselt neile, kes momentaalselt tormavad päästja- või lunastajarolli ning kellest seejärel saavad kiiresti ohvrid. Fuksiit näitab teile, kuidas teha ainult seda, mis on sobiv ja vajalik teise hingeliseks kasvuks, ning suunab teid vaikselt kõrval seisma, kui nemad õpivad omaenda õppetunde. Kivi kombineerib tungimatut armastust karmi armastusega, vabastades nii mõlemad hinged, kummagi oma raja jaoks. Fuksiit võimendab kristallide energiat ning kannab seda üle, ta viib energia kõige madalamasse punkti ning korrastab ja tasakaalustab selle.

Kivi vabastab blokaade, tasakaalustab punaste ja valgete vererakkude hulka, ravitseb ülekoormusvigastusi, joondab lülisammast ning suurendab paindlikkust lihase-skeletisüsteemis.


Fantoomkvartsi on hea kasutada intuitiivsetel eesmärkidel. Vaadates neid näeme mustreid, ideid ja peidetud võimalusi. Kui Sa otsid mõnele küsimusele vastust, siis võta fantoomkvarts, vaata teda, sule silmad ning lase tal end juhatada vastusteni. Kui oled silmad avanud, siis vaata teda alguses kaugemalt ning seejärel lähemalt. Püüa teda sügavuti näha. Kui Sa ei saa kohe vastuseid kivilt või need vastused on Sulle arusaamatud, siis palu kivilt juhatust enne magama minekut. Mulle meeldib kivi oma peos hoida, kuid võid panna ta sinna, kus Sulle tundub kõige parem. Hommikul ärgates püüa meenutada oma unenägusid. Seal ongi peidus vastused. Kui aga Sinu nägemused jäävad kõigele vaatamata Sulle ebaselgeks, siis palu abi nende tõlgendamisel Universumilt.