Hematiit

Lisa ostukorvi
2,34 €
Kristallide suurus ca 2 - 4 cm.

Hematiit on tõhus maandus- ja kaitsekivi, see hamoniseerib keha, meelt ja vaimu. Ta kaitseb meid geopaatilise stressi ja elektromagnetilise sudu eest. Kasutades seda kehavälisel rännakul, kaitseb see hinge ja maandab selle tagasi kehasse. Kivil on tugev yang-element, mis tasakaalustab meridiaane, korvates yin`i tasakaalutusi. Hematiit lahustab negatiivsust ja takistab negatiivseid energiad sisenemast aurasse, seades taas jalule rahu ja harmoonia. Hematiit pakub tugevat psühholoogilist kaitset, see toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut, tugevdab tahtejõudu, soodustab usaldusväärsust, usku  ja ellujäämisvõimet.

Kivi kõrvaldab igasugused enesepiirangud, aidates meil avarduda. See on kasulik kivi, kui soovite üle saada sõltuvustest, juhtides tähelepanu täitumata soovidele. Hematiit ravib ülesöömist, suitsetamist, üldse igal määral enese tungidele järeleandmist, aidates teil leppida vigadega ja tunnistada, et need on pigem õppimiskogemused kui õnnetused. Ta aitab meil keskenduda, parandades meie mälu ning toob originaalseid mõtteid. Hematiit suunab meele tähelepanu ellujäämise põhivajadusele ja aitab sorteerida kõiki probleeme. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.


Hematiidil on tugev ühendus verega. Ta taastab, tugevdab ja reguleerib verevarustust, toetab neere vere puhastamises ja taastab kudesid. Hematiit stimuleerib raua imendumist ja punaste vererakkude moodustumist, ravib jalakrampe, ärevust ja unetust ning aitab lülisamba joondamises murdude korral. Eliksiirina kasutada palaviku puhul.