Rubiin Fuksiit

Lisa ostukorvi
4,78 €
Kristallide suurus ca 2 - 3 cm.

Rubiin
on suurepärane energiakivi. Andes elujõudu, annab see energiat ja tasakaalu, kuid võib mõnikord tundlikke või ärrituvaid inimesi üle stimuleerida. Kivi julgustab "taevalikku rõõmu" järgima. Rubiin on võimas kilp psüühilise ründe ja südameenergia vampirismi vastu. Rubiin on külluse kivi, kes aitab jõukust ja kirge säilitada. Kivi toob meis esile viha ja negatiivse energia, mida muundada ja innustab kõike negatiivset eemaldama meie teelt. Rubiin toob meis esile positiivse ja vapra meeleseisundi. Tema mõju all on meel terav, teadlikkus kõrgenenud ning keskendumine hea. Rubiin aitab väsimuse korral, annab juurde elujõudu ning rahustab üliaktiivsust.

Rubiin stimuleerib südametšakrat ning tasakaalustab südant.

Rubiin viib kehast, verest ja lümfidest mürgid välja. Ravitseb palavikku, nakkushaiguseid ja peatab verejooksu. Ta on väga hea kivi südamele ja vereringele.


Fuksiidil on juurdepääs suure praktilise väärtusega teadmiste juurde, kivi juhatab teid tervise ning heaoluküsimustes, kanaldab infot taimravist ning holistilisest ravimisest. Fuksiit tegeleb sundtöödega minevikus ja hetkeelus, kaotades kalduvuse märterluseks. Kivi sobib suurepäraselt neile, kes momentaalselt tormavad päästja- või lunastajarolli ning kellest seejärel saavad kiiresti ohvrid. Fuksiit näitab teile, kuidas teha ainult seda, mis on sobiv ja vajalik teise hingeliseks kasvuks, ning suunab teid vaikselt kõrval seisma, kui nemad õpivad omaenda õppetunde. Kivi kombineerib tungimatut armastust karmi armastusega, vabastades nii mõlemad hinged, kummagi oma raja jaoks. Fuksiit võimendab kristallide energiat ning kannab seda üle, ta viib energia kõige madalamasse punkti ning korrastab ja tasakaalustab selle.

Kivi vabastab blokaade, tasakaalustab punaste ja valgete vererakkude hulka, ravitseb ülekoormusvigastusi, joondab lülisammast ning suurendab paindlikkust lihase-skeletisüsteemis.