Šungiit

Lisa ostukorvi
5,28 €
Kristallide suurus ca 3 - 4 cm.

Šungiit sisaldab praktiliselt kõiki Mendelejevi tabeli elemente. Teda leidub ainult Karjalas, Põhja-Venemaal ja ta on vähemalt 2 miljardit aastat vana. Oma nime on see kivim saanud Karjalas Oneega järve kaldal asuva Šunga asula järgi. Rahvasuus nimetati teda ka
„Tarkade Kiviks“. Šungiit aitab eemaldada kehast valu ja pingeid ning aitab meil jääda terveks ja nooruslikuks ning seda ka kõrges vanuses. Lisaks pakub šungiit kaitset elektromagnetilise kiirguse eest ning mõjub kogu kehale elustavalt ja energiseerivalt. See kivi kõrvaldab kõik, mis kujutab inimesele ja teistele elusolenditele ohtu, kuid samas taastab selle, mis on tervislik.
Šungiit puhastab meid vaimsetest või emotsionaalsetest saasteainetest, laseb tekkida värsketel mustritel ning võimendab füüsilist heaolutunnet, millel on omakorda võimas mõju meie immuunsüsteemile.

Šungiit on hea vee puhastaja. Šungiidiveest võib saada abi seedeelundkonna krooniliste haiguste, maksa- ja neeruhädade ning nahaprobleemide korral. Šungiidivesi mõjub hästi ka juuste ja peanahaga seotud probleemide korral. Abi võib saada ka pea- ja seljavalude, reuma, artriidi, uneprobleemide, vererõhu kõikumise, hingamisteede haiguste, seksuaalprobleemide ning paljude teiste hädade korral.