Tsitriin, looduslik

Läbi müüdud
Looduslikku tsitriini ei ole kuumusega töödeldud, seetõttu on tal puhtam ja ühtlasem vibratsioon. Ta on kvartsi haruldane vorm, kes on šampanja värvusega. Teda tuntakse ka kui Kundalini kvartsi, kes aktiveerib kõik tšakrad. Asetades ta sabakondi otsa aktiveerib ta järjest kõik tšakrad.

Tsitriin on võimas puhastaja, kandes endas päikese jõudu. Tsitriin on kivi, mis ei vaja puhastamist. Ta neelab, muundab, hajutab ja maandab negatiivset energiat ning seetõttu kaitseb ta suurepäraselt keskkonda. Tsitriin annab energiat igal elutasandil. Tsitriin on üks küllusekividest, kes tõmbab ligi rikkust ja õitsengut ning edu ja kõiki häid asju. Tal on vägi anda rõõmu kõigile, kellel ta olemas on. Tsitriin on kasulik rühma- või perelahkhelide silumisel. Ta tõstab meis enesehinnangut ja eneseusladust. Tsitriin suurendab keskendumist ja elustab meelt, ta on oivaline vahend depressioonist, hirmudest ja foobiatest ülesaamiseks. Kivi suurendab meis elurõõmu, vabastades hirmud kõige sügavamatel tasanditel. Tsitriin annab energiat ja kosutab füüsilist keha. Tsitriin on suurepärane kivi energia saamiseks ja uuesti laadimiseks.

Tsitriin on suurepärane abiline kroonilise väsimuse puhul ja pöörab süveneva haiguse paremuse poole. Ta leevendab kõhukinnisust ja kõrvaldab tselluliidi.

Kristallide suurus ca 3 - 4 cm. Kristallid on käsitsi lihvitud.