Armastuse ja seksuaalsuse kristallid

Armastuse kristallid

Armastuse jumalanna kristallid on kõik roosakad, rohekad ja sinakad kivid. Vanakreeka mütoloogias oli Aphrodite ja vanarooma mütoloogias oli Venus armastuse-, ilu- ja viljakuse jumalanna. Vanim kivi, keda aga seostatakse Armastuse jumalannaga on särav Lasuriit nagu sügav sinine öine tähistaevas. Andmed selle kohta pärinevad üle 5000 aasta tagasi :). Seega, kui sa soovid oma ellu armastust tuua, siis selleks on täislikud Armastuse jumalanna kivid. Kanna neid endaga kaasas, pane nad ööseks padja või voodi alla või hoopiski vanni vette. Armastuse kristallid on roosa kvarts, rodokrosiit, mangaankaltsiit, danburiit, roheline aventuriin (armastuse kristall hilisemas elus), almandiingranaat, kuntsiit, larimar, sugiliit, roosa turmaliin, roosa topaas, rubiin, granaat, tugtupiit, türkiis.


Enne kui Sa soovid armastust enda ellu tuua, mõtle põhjalikult, mida Sa tegelikult vajad. Enamik inimesi otsib enda hingesugulast, kes tegelikult on meie kaaslane, kellega me läbi elu läheme. Meid viiakse kokku, et lõpetada pooleli jäänu või õppida mõni õppetükk. See, mida me siia tegelikult kogema tulime. Need ei pruugi olla kõik õnnelikud kogemused, kuid neid me tulime siia õppima ning need on vaja endale selgeks saada. Kindlasti toimib ka selline suhe kui me tulime just sellist laadi suhet kogema. Meie tõeline hingekaaslane on aga meie Kaksikleek, kes saabub meie ellu ilma igasuguse pagasita. Ta on meie Teine pool, kes armastab meid tingimusteta. Seega ole oma armastuse soovides väga täpne :).

Lisaks eelpool toodud kristallidele on veel olemas väga erilised Hingesugulase või Kaksikleegi kristallid, kes koosnevad peaaegu ühesuurustest kristallide paarist, kes kasvavad ühisel alusel, on teineteisega ühte külge pidi ühendatud, kuid selgelt eraldiolevate tippudega. Mida väiksem on nende suuruste erinevus, seda harmoonilisem on suhe. Nad õpetavad meid olema ainulaadsed ning jääma iseendiks meie suhetes. Samuti aitavad nad meil ennast tõeliselt tundma õppima ning endaga leppima. Kui kristall koosneb kahest erineva suurusega kristallist, siis on temast kasu ema-tütre, isa-poja ja tööandja-töövõtja suhetes, tuues suhtesse tingimusteta armastust ning sidudes inimesed suuremasse harmooniasse.

Seega kui Sa oled otsustanud, keda oma ellu tõmmata, siis võta kristall, puhasta ta jooksva vee all ning võta oma kätte ning palu kristallilt, et ta tõmbaks Sinu poole Sinu Hingesugulast või Kaksikleeki. Kui Su kõrval on aga juba kaaslane, siis saavad kristallid meid aidata hoida ja luua armastavat suhet. Räägi oma kristallile, mida Sa tegelikult vajad. Kui usud Kuu väesse, siis tee seda kasvava noore Kuu ajal. See on hea aeg soovitu ellu tõmbamiseks, kui soovid aga millestki või kellestki vabaneda, siis tee seda täiskuu ajal.

Armastuse rituaal Roosa kvartsiga

Võta roosa kvarts oma peopessa, sulge silmad ning tunneta kristalli oma peo sees. Lase tema energial voolata läbi oma käe Südamesse. Võid asetada ka käe koos kristalliga oma südamele. Kui energia jõuab sinu südamesse, siis ava oma Süda ning tunneta kristalli oma Südames. Roosa kvarts on võimas Südame puhastaja ja tervendaja. Seejärel lausu valjusti: "Ma olen Armastuse magnet. Ma tervitan Armastust oma Südames ja Armastust oma elus. Ma kutsun oma Kaksikleeki. Oled Armastusega minu ellu oodatud." Seejärel istu vaikselt mõned minutid, vaadates oma kristalli. Nüüd kujutle ette, milline on Sinu elu tingimusteta ja üksteist toetavas armastuses koos Kaksikleegiga. Saada see kaunis pilt Universumile ning pane kristall endale ööseks padja alla või aseta ta oma Südamele.

Seksuaalsuse kristallid

Armastus toidab ja väestab meie seksuaalsust. Kui me armastame ennast, siis armastame ka oma seksuaalsust. Kristallimaailm pakub meile ka seksuaalsuse kristalle, kes harmoniseerivad koos armastuse kristallidega meie armuelu.

Roosa turmaliin toob särtsu meie armuellu. See kaunis kivi stimuleerib meie libiidot ning julgustab meid jagama oma kaaslasega füüsilisi naudinguid. Valmista temast armueliksiir ning hõõru seda oma randmetele enne armatsemist. Eliksiiri valmistamiseks vajad klaasist pihustiga pudelit, puhastatud kristalli, ylang ylangi ja lavendli eeterlikku õli. Kõigepealt valmista kristallivesi. Aseta kristall klaasanumasse ning vala peale allkavesi, kogus võib veidi suurem olla kui pudelisse mahub. Anum aseta ööpäevaks aknalauale. Seejärel vala vesi pudelisse (ilma kristallita) ning lisa 3 tilka ylang ylangi ja 1 tilk lavendlit. Keera kork peale, loksuta ning ongi sinu armueliksiir valmis.

Punane jaspis on suurepärane kivi libiido stimuleerimiseks ning orgasmi pikendamiseks. Ta puhastab meie suguorganeid, andes neile juurde eluenergiat. Punane jaspis on hea kivi meeste suguorganitele.

Karneool on taastav kivi, kes suurendab meie loovust, abistab impotensuse või frigiidsuse korral. Hea kivi naiste suguorganitele, andes neile elujõudu.

Suitsu kvarts aitab meil oma seksuaalsust aksepteerida. Seks on loomulik ning igati nauditav osa meie elust. Kivi suurendab meie viljakust ning puhastab suguorganeid, et kirg saaks vabalt voolata.

Roosa kvarts avab meie Südamed, taastades suhetes armastuse ja usalduse. Ta õpetab meile, kuidas armastada ennast ning kuidas olla armastatud.

Granaat
suurendab meie kirge ja seksuaalsust.


Varistsiit
suurendab meie libiidot ning aitab meil tingimusteta armastada oma seksuaalsust.


Pietersiit on suurepärane kivi tsölibaadist välja tulekul.

Armastust


Kätrin