Kaitsvad kristallid

Me kõik soovime olla hoitud ja kaitstud, tunda end turvaliselt kõikjal ja kõiges. Meil on alati võimalus end ümbritseda oma kaitsva armastuse ja kristallidega. Minu üheks suureks sooviks on elada Armastuse võnkes. Palun tihti selles osas abi nii Inglitelt kui ka kristallidelt. Me elame duaalses maailmas, kus on nii headust kui ka kurjust. Ka meis on olemas need mõlemad omadused :). Teame, et kui toita headust, siis see kasvab. Meie armastus on selleks parim toit, mida saame rikastada kristallidega. Igasugust negatiivsust, mis mõjutab meid, saame kristallide abil vähendada, kandes kristalle endaga kaasas või paigutades neid enda ümbrusesse.

Üks imeline negatiivsusest puhastav kristall on Must Turmaliin. See võimas kivi on suurepärane maandaja, leevendades stressi ning kaitstes meid nii psüühiliste rünnakute kui ka elektromagnetilise stressi eest. Kandes turmaliini oma harknäärme kohal, oleme kaitstud inimeste negatiivse suhtumise eest ning võimelised elama positiivsetes tunnetes. Must turmaliin on eriti hea kristall neile, kes kannatavad suure stressi koorma all. Kui Sa soovid oma kodus või kontoris luua harmoonilist õhkkonda, siis ümbritse end musta turmaliiniga.

Teine suurepärane negatiivsusest puhastav kristall on Topaas. Juba vanad egiptlased ja romaanlased kandsid seda kivi sellel eesmärgil. Keskajal aga usuti, et see tugevdab vaimseid võimeid. Topaasil on hämmastav võime tuua meie ellu rõõmu ning negatiivsus ei suuda taluda tema juuresolekut. Ta on suurepärane kivi, kes leevendab pingeid ja stressi. Ta toob meile head tervist ning tasakaalustab meie emotsioone. Topaasi mõju on kõige suurem, kui asetada ta otse oma nahale.

Kui Sa aga soovid enda negatiivseid emotsioone kontrolli all hoida, siis on Karneool Sulle parim kivi. Karneool on saanud oma nime Korneli kirsside värvuse järgi. Nad on ilusad oranžikad ja punakad marjad. Karneool on kõrge vibratsiooniga kivi, kes resoneerub hästi meie sakraaltšakraga. Ta kaitseb meid armukadeduse, viha ja pahameele eest. Karneoolil on veel üks imeline omadus. Nimelt ta puhastab teisi kristalle. Kui soovid et Su kristallid on puhtad ja töökorras, siis aseta nende juurde ka karneool. Karneool on aga ise üks vähestest kristallidest, kes ei vaja puhastamist. Karneool on tuntud ka kui jõukuse kivi. Aseta ta oma kodu eesukse juurde, nii toob ta Sinu koju külluse.

Suitsukvarts tõmbab kiiresti negatiivse energia Sinu pealt endale. Veel üks suurepärane maandavkivi, kes on oma suitsuse värvuse saanud loodusliku kiirituse tõttu. Suitsukvarts hõlbustab koostööd. Ta on kasulik kristall õpilastele, aidates neil keskenduda õppetöös ning samuti aitab ta õpetajaid kannatlikkusega. Ta vähendab stressi ning toob ülesse meie hirmud. Suitsukvarts töötab hästi koos musta turmaliiniga, kaitstes meid elektromagnetilise stressi ning kiirituse mõju eest. Seetõttu on ta ka suurepärane kivi keemiaravi ajal. Kuigi suitsukvarts resoneerub juurtšakraga on tal võime tõsta meie energiat, samas kui ta neutraliseerib negatiivseid võnkeid. Suitsukvartsi kuuli toomine magamistuppa aitab meil toime tulla õudusunenägudega.

Loomulikult on veel palju teisi kristalle, kes kaitsevad meid negatiivsuse eest. Kõik kristallid, kes tõrjuvad negatiivsust, korjavad ka seda enda sisse. Seetõttu on vajalik neid puhastada. Usalda oma vaistu ning kui tunned, et kristall vajab puhastamist, siis ongi selleks õige aeg. Puhastamise viise on ka mitmeid. Võid jätta nad kuuvalguse kätte, asetada mere- või spetsiaalse kristallisoola peale, mängida neile tervendavaid helisid või kasutada suitsutamist. Olemas on mõned kristallid nagu Karneool, kellel on omadus puhastada teisi kristalle. Aseta ta oma kristallikotti või lihtsalt pane ta oma kristallide juurde, nii hoiad oma kristallid puhtad ja töökorras.

"Ma olen alati hoitud ja kaitstud!" Ütle seda endale ning oma kristallidele, nii valgustad Sa oma tee Armastusega.

Armastust

Kätrin